Ľudia veľmi často nakupujú cez internet. Je to lepšia a rýchlejšia cesta ktorú využíva pol Slovenska. Je lepšie nakupovať v bazároch alebo v e-shopoch ? Porovnanie nájdete v článku.
obchod online
Internetový bazár
Je pravda že bazároch nájdete svoj tovar alebo produkt lacnejšie ako v e-shopoch, ale  je pravdepodobne že ak si tovar zakúpite cez internetový bazár , nemusí byť tovar takom stave , ktorom ho chcete používať. Nájdu sa ľudia ktorý o svojom tovare alebo produkte povedia že je v sto percentnom stave a keď tovar príde , zistite že skutočnosti to tak nie je .  V takom prípade platí pravidlo radšej drahšie ako nič.  Ďalším faktorom je že ľudia ktorý predávajú svoj tovar nemusí predať to čo od neho kúpite .Uvediem príklad – zakúpili ste si mobilný telefón a keď Vám príde domov zistite že na miesto telefónu máte len veľký kameň . V tej chvíli kontaktujete predajcu na bazári ale on Vám už nezdvíha. V takom prípade si poviete že už nikdy viac nekúpite nič z bazárov a radšej si tovar po ktorom túžite zakúpite inou cestou. Ďalším  takým prípadom môže byť že kupujúci nepreberie zásielku teda tovar a Vám sa zásielka vráti späť a už Vám nikto nevráti poštovné a ani námahu ktorú ste vynaložili na prípravu odoslania tovaru.  V takom prípade radšej predávajte svoje produkty len na overených a certifikovaných stránkach ktorý majú takýto problém zabezpečený.
košík na internetu
E-SHOP
V e-shope kúpite tovar drahšie ako bazáre ale zas musíte uznať tovar alebo produkt ktorý si zakupujete máte záruku, a môžete ho kedy kedykoľvek vrátiť, čo je najväčšou východov pre zákazníka e-shopu. Objednávka a poslanie tovaru kuriérom prejde ľahko. Nemusíte sa báť že Vám pošta poškodí tovar, pretože e-shop je  zabezpečený vlastnými kuriérmi a tovar Vám doručia na druhý deň , ale to záleží od toho cez ktorý e-shop nakupujete.

You may also like