Rozvoj miest smerom k nárastu počtu obyvateľov, ktorí musia bývať v bytoch či domoch, so sebou prináša aj mnoho nevyhnutných činností, ktoré je potrebné vykonávať, aby bola zabezpečená plynulá funkčnosť všetkých domácností. Medzi tie patrí aj monitorovanie kanalizačných potrubí a ich čistenie.

TV monitoring kanalizačného potrubia a zároveň aj jej čistenie je veľmi dôležitou činnosťou, ktorá ak je vykonávaná kvalitne, zodpovedne a priebežne, dokáže predchádzať rozsiahlym poruchám. Krtkovanie Trnava túto činnosť vykonávajú za najnižšiu možnú cenu a bez iných skrytých poplatkov.

 

kopání kanalizace

V ponuke majú:

-krtkovanie a čistenie upchatých WC odtokov

-čistenie a krtkovanie kanalizácie

-krtkovanie a čistenie kanalizačných stúpačiek

-krtkovanie a čistenie upchatých drezov a umývadiel

-čistenie a krtkovanie kanalizačných dažďových zvodov a vpustí

-čistenie a krtkovanie výleviek a odpadových guličiek

-lokalizáciu porúch potrubí a tiež TV monitoring kanalizácie

-inštalatérske práce

podzemní trubky

Čo všetko si u nich môžete objednať

Najmodernejší spôsob čistenia kanalizácie, s ktorým začali práve v Trnave a jej okolí, je vysokotlakové čistenie. Kanalizáciu dokáže dokonalo vyčistiť od nečistôt a nánosov práve pôsobením vysokotlakového vodného čerpadla, ktorý poháňa benzínový motor a hadicou s tryskou na jej konci. Má dĺžku až 100 metrov, čím dokáže naraz prečistiť dosť dlhý úsek.

Ďalším spôsobom čistenia je elektromechanické-krtkovanie, ktorého základom je mobilné zariadenie s pohonom elektromotora. Dokáže sa dostať aj do malých priemerov, je rýchly a šetrný k životnému prostrediu.

Trasovanie a monitoring kanalizácie presne zistí a zároveň vyhodnotí poruchu, jej presnú polohu, využíva sa na preventívny monitoring všetkých prvkov kanalizácie a k dispozícii je nonstop aj počas víkendov.

V Trnave a okolí si však môžete objednať aj inštalatérske práce. Tie zahŕňajú výkopové práce, výmenu potrubí, sifónov, umývadiel či WC batérií, ich montáž aj výmenu. Máme profesionálny tím pracovníkov, využívame najmodernejšiu techniku a máme už dlhoročné skúsenosti s touto prácou, preto sa obyvatelia v Trnave a jej okolí pri prípadných problémoch s odpadmi môžu na nás spoľahnúť.

You may also like