Viete si predstaviť váš šatník minimálne bez jedného alebo dvoch tričiek? Či už ste muž alebo žena, odpoveď je pravdepodobne nie. Možno si ani neuvedomujeme, že ide o základný prvok oblečenia, najmä ak sa budú blížiť vyššie teploty a konečne príjemné počasie.

Muž, biele tričko s potlačou

Zaujímavé na tomto odeve je aj to, že ponúka pomerne veľa možností a druhov, respektíve univerzálne strihy, prevedenia a motívy. A tak, ako niekto uprednostňuje povedzme jednofarebné tričká, ktoré dokonale priľahnú jeho postave, iných zasa očarí istá voľnosť a hlavne atraktívne motívy, ktoré predstavuje tričko s potlačou https://www.tricko.top.

Za zmienku stojí tiež fakt, že módne hity prichádzajú a odchádzajú ako rýchlik, sú veľmi nestále, no pokiaľ vlastníte povedzme elegantné biele, modré alebo napr. čierne tričko, rozhodne sa nemusíte báť, že budete „out“ alebo že svojim outfitom niečo pokazíte. A to platí ak v prípade tohto odevu, na akom sa zas môže nachádzať nejaká nápaditá potlač, ktorá môže prezentovať humorný alebo inak obľúbený motív.

Žena, modelka, móda

Ďalším pozitívom tohto praktického odevu je, že sa dá skombinovať a tým dosiahnuť nielen pohodlný, ale tiež štýlový imidž. Napr. čierna farba trička sa skvele prispôsobí rôznym farebným súčastiam, zatiaľ čo modrá je zas ideálna k džínsom. Biela je štýlová sama o sebe a ak túžite trošku vzbudiť pozornosť, dá sa vsadiť na červené. Vo vhodnej spojitosti a s doladením outfitom dokážu byť tričká stredobodom  štýlu. Niekedy dokonca stačí mať rozopnutú bundu alebo mikinu a nechať „svietiť“ zaujímavý motív. V prípade jednofarebných zas odjakživa platí, že najmä u mužov je veľmi štýlová voľba rozopnutej koženej bundy, pod ktorou je vidieť obyčajné biele tričko (to by však malo na mieru sedieť vašej postave).

Oceniteľnými budú tieto súčasti imidžu hlavne počas letných dní, kedy budú zrejme našou jedinou vrstvou. A najmä v danej sezóne by sme si tak na ich výbere a vhodnom nosení mali dať záležať o niečo viac.

You may also like